Компанія Лайм Системс займає близько третини ринку розробки банківського ПЗ в Україні

07 / 12 / 2010

Київ. 7 грудня. УНІАН. Компанія «Лайм Системс» (м. Донецьк) займає близько третини ринку розробки банківського програмного забезпечення (ПЗ) в Україні за кількістю клієнтів. Про це повідомив сьогодні на прес-конференції в УНІАН директор компанії «Лайм Системс» Олег НЕСТЕРОВ.

Він зазначив, що клієнтами компанії сьогодні є 37 банків України, а з урахуванням укладених договорів, зокрема з балансовими філіалами, програмним забезпеченням компанії користуються понад 150 фінансових установ. За даними О.НЕСТЕРОВА, географія роботи компанії не носить локального характеру, компанія співпрацює з банками по всій Україні, при цьому найбільше число клієнтів знаходиться в Києві. ПЗ компанії також встановлено в банках із центральними офісами в Донецьку, Львові, Одесі та інших містах.

У тих 37 банках, із якими співпрацює «Лайм Системс», за даними О.НЕСТЕРОВА, частка ПЗ компанії становить від 60 до 100% банківського програмного забезпечення в тому або іншому банку.

Торкаючись фінансових показників цього ринку ПЗ, він повідомив, що річний обсяг ринку розробки банківського ПЗ в Україні становить приблизно 5 млн. дол., враховуючи також вартість супроводу ПЗ. За його словами, фахівці прогнозують подальший розвиток сегменту фінансового ПЗ на 2011 рік.

За його словами, саме IT-рішення дозволяють банкам своєчасно реагувати на зміни в законодавчому полі, а також обслуговувати клієнтів більш оперативно та якісно. Фахівці відзначають, що найбільший попит мають продукти й рішення, які дозволяють забезпечити певну функціональність у рамках уже наявної автоматизованої системи.

«Сьогодні спостерігається підвищений інтерес до функціонала фронт-офісних систем для роботи з фізичними та юридичними особами, а також до каналів доступу до банківських продуктів і послуг, наприклад Інтернет-банкинг, SMS-банкинг, Wap-банкинг. Комплексне й ефективне вирішення цих завдань залишається в пріоритетах розробників ПЗ на 2011 рік», - сказав О.НЕСТЕРОВ.

Він зазначив, що компанія «Лайм Системс» у 2010 році розробила й впровадила цілу низку нових продуктів, зокрема, в таких напрямках як Web-bank (є новим рішенням по роботі з кінцевими клієнтами й охоплює функції CRM), Інтернет-банкинг і BI (Business Intelligence - універсальна аналітична система, в якій реалізовано всі інструменти аналізу, необхідні банкам) тощо.

При цьому, як повідомив О.НЕСТЕРОВ, унікальність системи Інтернет-банкингу від "Лайм Системс" полягає в її автономності й тісній інтеграції з іншими сервісами.

 

Довідка УНІАН: Компанія «Лайм Системс» (м. Донецьк) працює на ринку інформаційних технологій 17 років. Спеціалізація компанії - розробка, інсталяція та супровід систем комплексної автоматизації банківської діяльності, аналітичних фінансових систем, засобів телекомунікацій і спеціалізованих рішень автоматизації. Компанія є провідним розробником банківського ПЗ в Україні.

Ключовий програмний продукт «Лайм Системс» - автоматизована банківська система (АБС) SCROOGE, яка розроблена для великого банківського бізнесу. Серед клієнтів компанії, зокрема, такі банківські установи як ERSTE банк, Універсалбанк, Донгорбанк, Укргазбанк, Кредитпромбанк, Родовід Банк, Індустріалбанк, Мегабанк і багато інших.

 

Источник: http://press.unian.net/ukr/pressnews-108944.html

Продукты

 • АБС SCROOGE
 • SCROOGE CARD SYSTEM (SCS)
 • Комплекс кассира Cash&Billing
 • Комплекс WebBank
 • LS-Crypt
 • Интернет-банкинг iTiny
 • Мобильный банкинг iTiny.Mobile
Все продукты

АБС SCROOGE

Комплексная автоматизированная банковская система, обеспечивающая интегрированное управление ресурсами банка и его эффективную деятельность в целом. Позволяет оптимизировать работу всех бизнес подразделений банков.

SCROOGE CARD SYSTEM (SCS)

SCROOGE CARD SYSTEM (SCS) –  программное решение для комплексного обслуживания платежных карт для банков и финансовых организаций. 

Комплекс кассира Cash&Billing

Данный программный комплекс, объединяя в себе две системы "Cash&Billing" и "MoneyTransfer", представляет собой универсальное рабочее место кассира банка.

Комплекс WebBank

Программный комплекс WebBank предоставляет банку возможность организовать работу сотрудников, обслуживающих клиентов банка через единое приложение с удобным, легким веб-интерфейсом и расширенными возможностями и контролями на каждом из этапов работы - консультация клиента, продажа продукта, оформление сделки, проверки клиентских данных, расчет финансового класса клиента, дозаказ продуктов, выполнение операций и оформление дополнительных соглашений, мониторинг залогового обеспечения и работа с проблемной задолженностью.

LS-Crypt

Система криптографической защиты информации LS-Crypt является библиотекой криптопреобразований, основанных на математическом методе эллиптических кривых и служит для шифрования и дешифрования информации, вычисления имитовставки, вычисления функции хеширования, формирования и проверки электронной цифровой подписи.

Интернет-банкинг iTiny

Программный комплекс дистанционного обслуживания клиентов банка (юридических и физических лиц), предоставляющий доступ к финансовой информации клиента с возможностью выполнения определенного перечня операций и функций.

Мобильный банкинг iTiny.Mobile

Мобильная версия популярного интернет-банкинга iTiny. Бесплатно распространяется через магазины приложений App Store, Google Play Market, Windows Phone Store. Позволяет круглосуточно управлять движением средств на Ваших счетах и картах с помощью мобильного телефона.

Клиенты

 • ПУМБ Укргазбанк РайффайзенБанкАваль Универсалбанк
 • Индустриалбанк Мегабанк Прокредитбанк Диамант
 • Конкорд банк IdeaBank БанкЛьвив Регион банк
 • Артембанк Коминвестбанк Фамильный Классик Банк
 • KSG Союз банк Новый Гефест