Lime systems

Провідний розробник ПЗ для фінансового сектору

розробляємо програмне забезпечення для банків та фінансових компаній

Працюємо на ринку фінансових технологій з 1993 року

Компанія Lime Systems створена в листопаді 1993 року. В даний час це одна з найбільших ІТ-компаній України, що розробляє програмне забезпечення для банків та фінансових компаній, та об’єднує фахівців високої кваліфікації з великим досвідом впровадження сучасних банківських програмних продуктів. У відділах аналізу, розробки, впровадження та супроводу працюють понад 150 висококваліфікованих фахівців.

За час роботи компанії її флагманський продукт АБС Scrooge був запроваджений більш ніж у 50 українських банках, у тому числі, у таких великих кредитних установах із розгалуженою мережею відділень, як:

  • «Перший Український Міжнародний Банк» (ПУМБ)
  • «УкрГазБанк»
  • «Universal Bank»
  • «А-Банк»
  • «Мегабанк»
  • «ProCredit Bank»
  • та ін.

У 2020 році компанія розпочала успішну роботу з фінансовими компаніями.

Спеціалізація компанії – розробка, інсталяція та супровід систем комплексної автоматизації банківської діяльності, аналітичних фінансових систем та спеціалізованих рішень для кредитних організацій. Розробка ведеться з урахуванням технології Microsoft.NET з допомогою трирівневої архітектури. Системи відзначаються функціональною повнотою, відкритістю, надійністю, гнучкістю та наявністю необмежених можливостей адаптації до всього спектру банківських та фінансових послуг.

Компанія Lime Systems активно розвиває свої системи та послуги, йдучи в ногу з часом, та забезпечує якісним супроводом своїх клієнтів.

наші переваги

Стабільність та досвід

Компанія працює на банківському ринку 28 років та має унікальний досвід роботи з фінансовими установами. Серед клієнтів державні та комерційні банки, фінансові компанії.

Комплексна автоматизація

Комплексна автоматизація всіх напрямків банківського бізнесу від одного постачальника, включаючи on-line систему фінансової авторизації карткових транзакцій.

Інноваційність

Побудова платформ NeoBank із наданням послуг on-line. Широкий шар API, підтримка інтеграції з будь-якими системами та платформами.

Доступна вартість

Низька сукупна вартість володіння (TCO) та необмежене ліцензування.

Трирівнева архітектура

Висока безпека та надійність, масштабованість, легкість конфігурування.

Новітні технології

Актуалізація та використання новітніх технологій та сучасного стеку розробки.