Трансформація АБС SCROOGE для фінансової компанії EVO

17 / 06 / 2021

 

Компанія Lime Systems успішно запустила в промислову експлуатацію кредитний бек-офіс на базі АБС Scrooge в ТОВ «ФК ЕВО» (далі – ЕВО).

В рамках проекту була вирішена задача імплементації кредитного бек-офісу АБС Scrooge в ІТ-ландшафт ЕВО та забезпечення його тісної інтеграції з широким набором існуючих систем: кредитний фронт-офіс, ERP-система, модуль скорингу та інші системи, в тому числі з використанням ПЗ Corezoid.

Впровадження спеціалізованого банківського ПЗ в небанківській кредитній організації дозволило створити платформу для ефективного вирішення низки основних завдань, зокрема:

 

Сергій Гладков, Генеральний директор компанії Lime Systems:

«Даний проект, в першу чергу, показав можливість та перспективність використання АБС SCROOGE в сфері бізнесу фінансових кредитних компаній.

У відносно стислі строки було надано рішення, яке повністю відповідає вимогам замовника на динамічному ринку кредитування.

Особливо хочу відзначити високий професіоналізм та націленість на результат команди ЕВО у рішенні непростих задач, чіткість та обов'язковість в роботі, що забезпечило реалізацію проекту в стислі строки. Я впевнений, що цей проект стане гарною основою для подальшої співпраці з компанією ЕВО, а в перспективі – для розвитку інших проектів з групою компаній Розетка».

 

Олег Пахомов, керівник проекту зі сторони ЕВО:

«В процесі вибору рішення для обліку кредитних угод ми зупинилися на програмному продукті компанії Lime Systems, який підтвердив свою надійність за роки роботи на банківському ринку України. Нас привернула добра репутація Lime Systems, проактивна команда з впровадження, швидкість прийняття рішень та ефективна взаємодія на різних рівнях. Команда ЕВО за короткий термін при скромних ресурсах отримала потужний інструмент управління кредитними угодами з високим потенціалом масштабування».

 

Довідка:

ТОВ «ФК «ЕВО» входить до складу групи компаній EVO (https://evo.company/). Місія EVO – створювати можливості для розвитку підприємництва. EVO створює маркетплейси для онлайн-шопінгу та замовлення послуг: Prom.ua, Deal.by, Satu.kz, Bigl.ua, Kabanchik.ua, Shafa.ua, Crafta.ua, IZI.ua. Щомісяця користувачі роблять більш ніж 2 млн. замовлень на маркетплейсах EVO. У 2018 році EVO об'єдналася з найбільшим в Україні рітейлером – Rozetka.ua, щоб створити для підприємців ще більше можливостей та поліпшити клієнтських досвід покупок.

Продукты

 • АБС SCROOGE
 • SCROOGE CARD SYSTEM (SCS)
 • Комплекс кассира Cash&Billing
 • Комплекс WebBank
 • LS-Crypt
 • Интернет-банкинг iTiny
 • Мобильный банкинг iTiny.Mobile
Все продукты

АБС SCROOGE

Комплексная автоматизированная банковская система, обеспечивающая интегрированное управление ресурсами банка и его эффективную деятельность в целом. Позволяет оптимизировать работу всех бизнес подразделений банков.

SCROOGE CARD SYSTEM (SCS)

SCROOGE CARD SYSTEM (SCS) –  программное решение для комплексного обслуживания платежных карт для банков и финансовых организаций. 

Комплекс кассира Cash&Billing

Данный программный комплекс, объединяя в себе две системы "Cash&Billing" и "MoneyTransfer", представляет собой универсальное рабочее место кассира банка.

Комплекс WebBank

Программный комплекс WebBank предоставляет банку возможность организовать работу сотрудников, обслуживающих клиентов банка через единое приложение с удобным, легким веб-интерфейсом и расширенными возможностями и контролями на каждом из этапов работы - консультация клиента, продажа продукта, оформление сделки, проверки клиентских данных, расчет финансового класса клиента, дозаказ продуктов, выполнение операций и оформление дополнительных соглашений, мониторинг залогового обеспечения и работа с проблемной задолженностью.

LS-Crypt

Система криптографической защиты информации LS-Crypt является библиотекой криптопреобразований, основанных на математическом методе эллиптических кривых и служит для шифрования и дешифрования информации, вычисления имитовставки, вычисления функции хеширования, формирования и проверки электронной цифровой подписи.

Интернет-банкинг iTiny

Программный комплекс дистанционного обслуживания клиентов банка (юридических и физических лиц), предоставляющий доступ к финансовой информации клиента с возможностью выполнения определенного перечня операций и функций.

Мобильный банкинг iTiny.Mobile

Мобильная версия популярного интернет-банкинга iTiny. Бесплатно распространяется через магазины приложений App Store, Google Play Market, Windows Phone Store. Позволяет круглосуточно управлять движением средств на Ваших счетах и картах с помощью мобильного телефона.

Клиенты

 • ПУМБ Укргазбанк РайффайзенБанкАваль Универсалбанк
 • А-Банк Мегабанк Прокредитбанк Конкорд банк
 • Коминвестбанк Клиринговый дом Фамильный ЕВО
 • Классик Банк KSG Союз банк Новый
 • Гефест Индустриалбанк Диамант IdeaBank
 • БанкЛьвив Регион банк Артембанк