АБС SCROOGE стартував у Банку АСВІО

Незважаючи на повномасштабну війну в Україні та попри надскладні умови ведення банківського бізнесу, українські банки продовжують працювати та розвиватися. Так, АТ «АСВІО БАНК» разом із партнером Lime Systems успішно завершив перший етап проекту трансформації банківської інфраструктури: здійснив перехід на АБС Scrooge, запустив універсальний фронт-офіс WebBank, касовий модуль Cash&Billing, інтернет-банкінг для корпоративних клієнтів iTiny, модуль цінних паперів тощо.

Впровадження комплексу нових ІТ систем від Lime Systems дозволило Банку АСВІО оптимізувати широкий спектр бізнес-процесів корпоративного та роздрібного бізнесу, казначейського управління, бухгалтерії та інших банківських напрямків. Стандартизація всіх бізнес-процесів у поєднанні з гнучкою та розвинутою системою управління й контролю доступу співробітників до різних рівнів бізнес-процесів дозволили банку знизити операційні ризики та оптимізувати внутрішні процеси управління.

Коментуючи підсумки першого етапу проекту, Перший Заступник Голови Правління АТ «АСВІО БАНК» Євген Шуліка зазначив: «Інвестиції в цифрову трансформацію Банку та  перші успішні інтеграції розроблених інструментів свідчать про те, що насамперед ми дотримуємося своїх планів попри всі надскладні виклики часу. Нам потрібна перемога України на всіх фронтах. Для перемоги на економічному фронті та фінансовому секторі, зокрема, Україні потрібні надійні стабільні високотехнологічні банки. Тому ми дуже ретельно підійшли до вибору стратегічного ІТ-партнера для реалізації стратегії модернізації ІТ-інфраструктури з метою досягнення бізнес-цілей Банку.

Вибір Банку АСВІО на користь систем від Lime Systems був обумовлений необхідністю проведення ІТ-модернізації банку в рекордно короткі терміни. Lime Systems успішно впоралася з цим завданням. Міграцію системи здійснили за 3 місяці. Своєчасне впровадження АБС Scrooge зміцнило технологічну платформу Банку, мінімізувавши операційні ризики та технологічні обмеження.

Перший важливий етап минув, але попереду у нас ще чимало роботи. У рамках другого етапу проекту планується впровадження карткового бек-офісу з функцією фінансової авторизації безпосередньо в системах Lime Systems, налаштування та запуск модуля Еквайрингу, модулів автоматизації внутрішньобанківської діяльності, які забезпечать повноцінну платформу для подальших фін-тех проектів у Банку АСВІО.

Ми впевнені, що нова платформа відкриє широкі можливості для розвитку нових бізнес-напрямків банку та сформує конкурентні переваги для досягнення поставлених цілей».

 

«Над цим, досить амбітним відносно термінів, проектом спільно інтенсивно працювали дві команди професіоналів: з одного боку – фахівці Lime Systems, з іншого – представники IT та бізнес-підрозділів АТ «АСВІО БАНК». За підсумками першого етапу з упевненістю можна сказати, що впровадження комплексу систем пройшло успішно, система запущена та ефективно вирішує завдання банку», – зазначив Генеральний директор Lime Systems Сергій Гладков.

Що далі

Майбутнє банкінгу за клієнторієнтованими та високотехнологічними банками. У найближчих планах Банку АСВІО провести потужну цифрову трансформацію.