Ми працюємо!

Колеги, друзі, ми працюємо!

«Поки держава воює, українська економіка має відновлюватися та працювати», – неодноразово нагадує наш Президент.

Так, з початку дії воєнного стану в Україні Компанія у співпраці зі своїми клієнтами, крім іншого:

  • розробляла інструменти щодо автоматизації запровадження “кредитних канікул”;
  • реагувала в режимі он-лайн в частині доопрацювання всіх нових вимог регулятора щодо роботи банків з урахуванням обмежень та особливих правил роботи під час воєнного стану;
  • продовжила вести масштабний проект із імплементації стандарту ISO 20022 (СЕП-4);
  • оптимізувала роботу щодо надання та супроводження пільгових кредитів за держпрограмою «Доступні кредити 5-7-9%».

Також Компанія продовжує розвиток інформаційно-аналітичної системи Scrooge Analуtics – комплексу для побудови фінансової й управлінської звітності на підставі єдиних джерел первинних даних оскільки у будь-який час, і особливо під час війни, для прийняття швидких та виважених рішень керівництву, власникам та інвесторам компаній необхідна коректна та вчасно сформована фінансова та управлінська звітність (актуальне відображення реального стану компанії).

Сьогодні, як ніколи, банки та компанії стикнулися із необхідністю економії людського часу,  а також із особливостями, пов’язаними з доступом до первинної інформації та інтернету при віддаленій роботі працівників, відповідальних за складання звітності.

Модулі «МСФЗ-звітність», «Управлінська звітність» та «Бюджетування» програмного комплексу Scrooge Analуtics усувають ці складнощі і надають можливість банкам та компаніям в умовах постійних змін економити час та мінімізувати помилки шляхом автоматичного коригування (перебудови) звітності на будь-якому етапі в он-лайн режимі.

Нагадуємо, що за попередній рік Компанія успішно впровадила 4 проекти щодо автоматизації побудови МСФЗ-звітності на основі Таксономії. Характерною рисою нашого продукту є урахування облікової політики кожного окремого банку в єдиних методологічних принципах побудови фінансової звітності на основі Таксономії. Спеціалісти компанії продовжують постійне супроводження модулів та консультування клієнтів з приводу формування показників МСФЗ-звітності з огляду принципу МСФЗ щодо безперервної діяльності.

Ми не зупиняємось та плануємо інтегруватися з іншими АБС банків та ПЗ фінансових компаній, оскільки вважаємо перспективним напрямок побудови якісної звітності, в тому числі й задля майбутнього інвестування західних партнерів.

З питань отримання більш детальної інформації щодо модулів «Звітність МСФЗ», «Управлінська звітність» та «Бюджетування» на базі Scrooge Analytics звертайтесь info@lime-systems.com.