Трансформація АБС SCROOGE для фінансової компанії EVO

Компанія Lime Systems успішно запустила в промислову експлуатацію кредитний бек-офіс на базі АБС Scrooge в ТОВ «ФК ЕВО» (далі – ЕВО).

В рамках проекту була вирішена задача імплементації кредитного бек-офісу АБС Scrooge в ІТ-ландшафт ЕВО та забезпечення його тісної інтеграції з широким набором існуючих систем: кредитний фронт-офіс, ERP-система, модуль скорингу та інші системи, в тому числі з використанням ПЗ Corezoid.

Впровадження спеціалізованого банківського ПЗ в небанківській кредитній організації дозволило створити платформу для ефективного вирішення низки основних завдань, зокрема:

  • ведення обліку кредитної діяльності в промисловій системі із забезпеченням всіх вимог регулятора з обліку фінансового інструменту;
  • автоматизація формування обов’язкової статистичної звітності для НБУ;
  • автоматичне формування та передача в електронний архів компанії ЕВО усіх необхідних друкованих форм;
  • автоматична передача до системи бухгалтерського та податкового обліку компанії ЕВО необхідної фінансової інформації з відповідним ступенем деталізації;
  • впровадження продуктового конструктора АБС Scrooge, який в подальшому дозволить компанії ЕВО оперативно реагувати на зміни умов ринку, розширюючи та налаштовуючи каталог кредитних продуктів.

Сергій Гладков, Генеральний директор компанії Lime Systems:

«Даний проект, в першу чергу, показав можливість та перспективність використання АБС SCROOGE в сфері бізнесу фінансових кредитних компаній.

У відносно стислі строки було надано рішення, яке повністю відповідає вимогам замовника на динамічному ринку кредитування.

Особливо хочу відзначити високий професіоналізм та націленість на результат команди ЕВО у рішенні непростих задач, чіткість та обов’язковість в роботі, що забезпечило реалізацію проекту в стислі строки. Я впевнений, що цей проект стане гарною основою для подальшої співпраці з компанією ЕВО, а в перспективі – для розвитку інших проектів з групою компаній Розетка».

Олег Пахомов, керівник проекту зі сторони ЕВО:

«В процесі вибору рішення для обліку кредитних угод ми зупинилися на програмному продукті компанії Lime Systems, який підтвердив свою надійність за роки роботи на банківському ринку України. Нас привернула добра репутація Lime Systems, проактивна команда з впровадження, швидкість прийняття рішень та ефективна взаємодія на різних рівнях. Команда ЕВО за короткий термін при скромних ресурсах отримала потужний інструмент управління кредитними угодами з високим потенціалом масштабування».

Довідка:

ТОВ «ФК «ЕВО» входить до складу групи компаній EVO (https://evo.company/). Місія EVO – створювати можливості для розвитку підприємництва. EVO створює маркетплейси для онлайн-шопінгу та замовлення послуг: Prom.ua, Deal.by, Satu.kz, Bigl.ua, Kabanchik.ua, Shafa.ua, Crafta.ua, IZI.ua. Щомісяця користувачі роблять більш ніж 2 млн. замовлень на маркетплейсах EVO. У 2018 році EVO об’єдналася з найбільшим в Україні рітейлером – Rozetka.ua, щоб створити для підприємців ще більше можливостей та поліпшити клієнтських досвід покупок.