Запуск АБС Scrooge у МетаБанку

Компанія Lime Systems та АТ «МетаБанк» (м. Запоріжжя) в умовах військової агресії росії завершили проект з комплексної автоматизації банку.

Банк успішно переведений на нову АБС Scrooge. Проект включав до свого складу також впровадження цілого ряду ключових програмних комплексів:

  • універсальний фронт-офіс WebBank;
  • касовий модуль Cash&Billing;
  • картковий бек-офіс та система фінансової авторизації CTS, що підтримують роботу як з міжнародними платіжними картками, так і з локальними картками банку Металкарт;
  • внутрішня бухгалтерія Keepers;
  • інтернет-банкінг для корпоративних клієнтів iTiny.

«В процесі розширення бізнесу у МетаБанка виникла потреба у потужній АБС із розширеною функціональністю за ключовими напрямками роботи, – зазначив Євген Карпенко, Керівник проекту з боку МетаБанку. — У результаті переходу на АБС Scrooge ми плануємо збільшити перелік доступних роздрібним та корпоративним клієнтам послуг, підвищити якість та зручність їх обслуговування та, тим самим, конкурентоспроможність нашого банку».

«Впровадження нової АБС у Метабанку – це масштабний проект, який ми практично повністю провели у дистанційному форматі. У ході проекту за домовленістю з банком ми виконали великий обсяг специфічних доробок у своїй системі, що дозволило надати їй якісного розвитку. Фінальна стадія впровадження систем проходила практично під час щоденних обстрілів Запоріжжя. І ми вдячні фахівцям банку за витримку та мужність під час роботи в таких найскладніших умовах», – зазначив Віктор Полехін, керівник Проектного офісу Lime Systems.