Звітність МСФЗ (таксономія)

Колеги, у нас є новини щодо звітності МСФЗ (таксономії)!

По-перше, наші клієнти успішно та вчасно завантажили показники звітності МСФЗ за таксономією, розраховані у  Scrooge Analytics, за 2020 рік та квартали 2021.

Ми дуже вдячні їм за плідну та цікаву співпрацю!

По-друге, у Scrooge Analytics тепер автоматично здійснюється звірка округлених до тисяч значень показників по всім формам та приміткам з урахуванням валідації між показниками.  Спеціалістам банків більше не потрібно витрачати час на звірку та коригування показників у тисячах.

По-третє, показники звітності за 2021 у наших клієнтів розраховуються автоматично щоденно та, за бажанням, декілька разів на день з урахуванням усіх змін у балансі та облікових систем банку. Отже, перевірку можна здійснювати на будь-якому етапі, не чекаючи останньої коригуючої проводки.

Спеціалісти компанії продовжують постійне консультування клієнтів з приводу формування показників МСФЗ-звітності (зокрема й при перевірці таблиць таксономії зовнішніми аудиторами).

І, звісно, як тільки на сайті НБУ з’явиться Таксономія 2021, у Scrooge Analytics будуть внесені відповідні зміни у налаштування показників звітності.

З питань отримання більш детальної інформації з приводу модуля «Звітність МСФЗ» на базі Scrooge Analytics звертайтесь info@lime-systems.com