Аудит ІТ інфраструктури та операційних процесів
03

ПРО ПОСЛУГУ

Використовуючи багаторічний накопичений досвід, компанія надає послуги з ІТ-аудиту поточного стану інфраструктурної, продуктової та облікової політики банків, а також пропонує рекомендації та нові рішення.

В рамках проекту з ІТ-аудиту виконується аналіз повноти використання та надаються рекомендації щодо оптимального функціонування в банку програмного забезпечення Lime Systems, серверів баз даних, серверів додатків та системи управління базами даних. Виявляються недоліки в налаштуваннях зазначених систем, надаються рекомендації щодо їх усунення.

Висновки наших фахівців дозволяють поглянути на існуючі бізнес-процеси свіжим поглядом, визначити ефективність використання програмних продуктів та виявити потенційні резерви для розвитку бізнесу, підвищення продуктивності та надійності функціонування систем, що використовуються.

В процесі аудиту також виконується аналіз продуктивності ПЗ, моніторинг серверів баз даних та надаються рекомендації щодо конфігурації обладнання та тонкого настроювання серверів баз даних під вимоги банку.

Результатом виконаного аудиту стане надання рекомендацій щодо максимально повного використання можливостей системи, які дозволять з більшою ефективністю просувати нові банківські продукти до споживача та мінімізувати виконання рутинних операцій користувачами.

Бажаєте замовити послугу?